Kolmekas – miks ma käin hoorana paaridele kolmandaks?

kolmekas

Lõpus surub härra veel sõrmed mulle kurku, nii, et mul okserefleks tekib ja lõpetab oma laadungi mulle perse.

Olen päris mitmel korral käinud paaridele kolmandaks. Kolmekas on päris huvitav kogemus kusjuures. Kui naine vaatab pealt kuidas ta mees mind hotelli voodi nurgal nagu loom nikub. Tunne on selline, et mees nagu ei olegi seksi saanud mitu kuud.

Ehk tekitab seda loomastumist see vabastav tunne, et lõpuks saan noort pikakoivalist tilkuvat lirvat vittu ja perse vaheldumisi nussida? Tüdruk niuksub ainult. Mis toimub selle mehe peas on minu kui naise küsimus. Ma proovin mõista. Aga ma jätkan oma lugu…

…mees hoiab mul kahe käega juustest kinni, mina selili diagonaalis seal voodinurgal. Jalad peaaegu kukla taga. Natuke valus on aga see valu on minu jaoks magus💋

Mees tunneb, kuidas ta oma naine vaatab nurgast kuulekalt pealt. Lõpus surub härra veel sõrmed mulle kurku, nii, et mul okserefleks tekib ja lõpetab oma laadungi mulle perse. Nii, et välja voolab. Siis võtab enda naisel juustest kinni, tirib põrandale põlvili ja surub talle oma munni kurku. Ime puhtaks hoor. Seejärel paneb mõlemad litsid põrandale põlvili ootama. Kuni härra viskit joob ja natuke puhkab.

Ma olen sellele ligilähedase kogemuse saanud aga see ei olnud päris nii hull nagu ma praegu ülal kirjeldasin. Seega on ka minus jäänud see tunne veel kuidagi poolikuks. Aga ma tahan seda. Ma tahan, et paari naispool lakub mu vittu samal ajal kui mees mind perse paneb. Siis saab naine vast aru, et härra ütleb, mis teha tuleb ja meie kaks oleme siin lihtsalt 2 orjatari, kelle asi on ilusti sõna kuulata ja teha mis vaja. Naine tunneb, et ta mees on faking alfa isane ja mina naudin oma hoora rolli, kelle peal see paar oma suhet sätib.

 

Kas selline kolmekas on okey?

See, mida ma praegu kirjeldasin võib paljudele tunduda vägivaldne aga ma väidan, et just nii vägivalda ära hoitaksegi. Loomulikult kahepoolsel soovil. Selline täielik sügav väljaelamine on tohutult vabastav nii mehele kui naisele. Sa lihtsalt lased kõigest lahti ja oi kui hea on järgmisel hommikul omaenda kodus ärgata ning hakata tegutsema nagu täiesti normaalne inimene. Nagu täiesti normaalne paar. Lihtsalt null pinget ja muret. Paljud kindlasti ei mõista mind nüüd. Et olen mingi haige psühh. Aga ma vastan sulle nii. Sa oled siis samuti psühh kui sa teed järgmist:

1. jooksed vahest räigelt pika distantsi

2. sõidad rattaga nagu segane, võistlused asjad. Rattahull.

3. Kütad iga päev trenni jõusaalis. Näiteks naised pumpavad end lihastesse nagu mehed.

4. Käid kuskil nõia juures pimedas onnis istumas. Nädal aega ja ihuüksinduses

5. Tantsid teiste omasugustega ümber lõkke, teete lollakaid liigutusi ja mingeid looma hääli. Suhtled vaimudega ja avad iga pühapäev tšakraid.

jne…jne…jne ehk siis ekstreemsed väljaelamised. Ilmselt teed seda ilma oma partnerita.

 

Minu sõnum naistele

Miks mul on tunne, et me kõik oleme sama probleemiga. Vajame seda pea mõtetest puhtaks olekut. Vajame soovi ennast nagu hull tühjaks joosta või poksisaalis lasta ennast klobida ja taguda teistele lõuga.

Korra kuus 150€ eest lasta endal needust maha võtta ei ole väiksem perverssus kui see minu porno rollimäng. Ära unusta, et ka sind nikutakse läbi. Ilusti kohe.

Ja sa oled sama rahul kui mina. Isegi rohkem rahul. Kas me pole mitte sarnased? Tõsi küll.  Minu hobi pole nii popp ja laialtlevinud kui normaalsete inimeste trennid, ümber lõkke hundinahas tantsimine ja muud vabastavad teraapiad. Aga see vabastab mind, nagu sind sinu jooksulint või hingerännak lasnamäe korteris Ljudmilla juures. Vabad naised vabal maal.

Aga see Bebe ei ole ju normaalne inimene

Ma mõtlen nii. normaalne inimene on enese ja teiste vastu aus ning ta ei mängi kedagi teist. Tunnistan teile. Jah, mina BEBE olen hoor. Kas sina julged tunnistada, et sa oled ka tegelt üks paras lits, nõid ja sita iseloomuga oma sõbrannasid tagarääkiv eit? Või sina oled ikkagi ingel? See normaalne inimene?💁‍♀️

Palun kommentaare, mis te arvate sellest loogikast?

Neile, kel veel huumor ja kriitikameel alles, panen siia mõned perverssed pildid oma pepust💋


Video, photo, direct message and comments content is for subscribers only

SUBSCRIBE