Selgub, et su naine kohtub teiste meestega? Armuke! Mis teed?

alasti naine

Ma tean isiklikult kahte ilusat naist, kes petavad oma meest regulaarselt puhtalt sellepärast, et vahest tahaks lihtsalt suurt munni saada.

Ootamatult tuleb välja, et su naine kohtub regulaarselt teiste meestega, peab armukest, osaleb pornovideotes või teeb Onlyfansis porri. Ühesõnaga, see pole teejoomine vaid su kallis truu naine laseb reaalselt nikkuda ennast ja ta naudib seda – täiega.

Ta lõpetab võõra mehega nii nagu läks minuga siin juuresoleval pildil. Petmine on karm teema.

Mis reaktsioonid see sinus kui mehes esile toob? Kas oled suuteline aktsepteerima? Kas see erutab sind või ajab armukadedusest hulluks? Kas sinuga on juhtunud midagi sellist? Kas suhe jätkus?

Palun kirjuta siia alla kommentaaridesse ja mina kirjutan oma loo. Isiklikult olen nii vahele jäänud, võõra mehega oma koduvoodis seksinud, omaenda maja trepikojas taha saanud ajal kui kutt magas üleval toas ja veel nii mõndagi muud kogenud. Sellest konkreetsest juhtumist kirjutasin täpsemalt siin:

Petmine – kuidas ma oma elukaaslasele vahele jäin + VIDEO

Ka olen olnud suhtes, kus kutile meeldis vaadata, kuidas võõras mees mind võtab. See viimane variant sobis mulle, sest ka mind erutab kui mind võetaks nagu litsi ning samal ajal vaadatakse pealt.

Ma tean isiklikult kahte ilusat naist, kes petavad oma meest regulaarselt puhtalt sellepärast, et vahest tahaks lihtsalt suurt munni saada. Tunda reaalselt kuidas isane teda tahab ja 2h järjest ära kasutab. Tunda ennast õrna, kaitsetu ja ihaldatuna. Kodus saab kõike muud aga mitte eelnimetatut.

Käib korra kuus “sõbrannadega klubis tantsimas” ja elu on jälle ilus ning oma mees see kõige parem.

Armuke on neile praktiline abivahend, et korra kuus endast loom välja lasta ja hormoonid maha rahustada. Lihtsalt nad tunnevad, et julm vahend aga oled peale seda rahulik ja saad tööle, perele keskenduda ilma, et iga asi närvi ajaks. Mõni teeb joogat, mõni jõusaali. Igalühel oma nipp, mis aitab.

Räägi mulle rohkem endast pliis💋 NB! Ka naiste mõtted, küsimused on teretulnud🤭


Video, photo, direct message and comments content is for subscribers only

SUBSCRIBE