Selline on minu salaelu linna peal – 47 pilti

nümfomaan

Jah, ma räägin siinkohal elustiilist. Sest sellist ekstreemset lifestyle-i me ju harrastame.

Tere musid!😘

Mõtlesin, et tulistan otse telefonist igasugu pilte iseendast ja oma kiiksuga, nümfomaani salaelust. Siin valikus on siis 47 fotot põhim kõigest. Mina joogise peaga seksimas, magamas, kohtumas, poseerimas, pidudel ja veel ei tea kus ja kellega.

Osade piltide puhul ei suuda ma ka ise meenutada, kellega või kus see pilt tehtud on. Uhhh sperma kanni peal ….no piinlik samas hot. Aga selline ma olen ja eks mu austajad hindavadki mind just tänu minu niiöelda filtrita sisule.

Räägin asjadest otse. Tean, et ilmselt ärritan paljusid. Samas need, kes mind jälgivad, on just sama elustiili inimesed. Jah, ma räägin siinkohal elustiilist. Sest sellist ekstreemset lifestyle-i me ju harrastame. Me oleme siin juba nagu väike kommuuun:)))

Küsimus!!! Miks kolmandik minu jälgijatest on naised???

Aga nendest piltidest siin! Üldiselt ma tean, et olen selline saleda puusajoonega ent samal ajal suurte tisside ja pikkade jalgadega püss. Pikad sportlikud jalad on tore aga et nende jalgade otsas nii suur ass on, seda vaatan praegu isegi väikese üllatusega. Noo jaaa, see on kobe aga praegu tundub kuidagi eriti pornostaar look. Vähemalt on see kann trimmis ja meestele loodetavasti meeldib.

Mitmed pildid kindlasti korduvad aga ma ei jõua enam järge pidada. Panin otse telefonist.

Head vaatamist. ja ootan siis huvitavaid ettepanekuid👈💁‍♀️


Video, photo, direct message and comments content is for subscribers only

SUBSCRIBE