#metoo – sensatsioon? Tähelepanuvajadus? Bullshit?

 

metoo

Me näeme nende seksapiili. Mehed näevad seda. Pikad jalad, pringid rinnad, voolujooneline keha … seksikas kõnnak … No millisel mehel ei tekiks siivutuid mõtteid? On see #metoo siis asjakohane?

Juba aastaid on levinud ja maailma vallutanud #metoo. Jah, sellest lihtsast fraasist on saanud loosung, mis on julgustanud paljusid naisi, aga ka hävitanud meeste elusid. Lihtsalt seetõttu, et mingi eit otsustas, et pilk oli vale või käsi veidi vales kohas. Mis see siis tegelikult on?

Olen sellele mõelnud korduvalt. Jah, mitte keegi ei tahaks kogeda soovimatut lähenemist ja sobimatut tähelepanu. Kuid kas on vaja nii üle dramatiseerida? Kas #metoo on ülehaibitud?

Naised on ilusad. Seda teavad mehed, seda teame me kõik. Me näeme nende seksapiili. Mehed näevad seda. Pikad jalad, pringid rinnad, voolujooneline keha … seksikas kõnnak … No millisel mehel ei tekiks siivutuid mõtteid? Kuid jah, naised on hakanud seda üle dramatiseerima. Räägin seda mina, naisena. Mitte, et ma ahistamist pooldaks – ei, üldse mitte. Aga siinkohal on ka naistel oma roll. Kui väljakutsuvalrt sa käitud? Kuidas riietud? Kui riietud ise provokatiivselt, siis pole ka ime, et vaadatakse siivutult. No mis teha? Paratamatus, eks. Seksikas naine, mehelikud instinktid. Milles siis probleem? Alati saab ju naine öelda siivutule ettepanekule: EI. Ning muideks, naised, ärge muretsege – 70% teist ei ole isegi nii atraktiivsed, et mehed üldse eile järelegi vaataks. Ärge solvuge, see pole midagi isiklikku, kuid nii see on.

Mina olen üks neist, kelles ongi selline kergelt vulgaarne, veidi perversne seksapiil. Kohe, kui miniseeliku selga panen, jõllitatakse mind ja süüakse silmadega, olles mind valmis kas või tänaval läbi keppima, sealsamas. Aga teate, mind see ei heiduta. Mina oskan öelda: EI, kui ma tahan, ning ma ei tee end mingi suvalise pilgu või siivutu ettepaneku pärast ohvriks. Olen saanud ka palju siivutuid ja seksapiilse sisuga kirju, millest räägin ka siin: Miks ma siin ja Onlyfansis nii ropu suuga olen? Kohe räägin! PILDID!

Kunagi aastate eest, väga noorelt, töötasin ma kooli kõrvalt ühes baaris. Mul oli seljas über mini ning seljas topp, mis kattis vaid rinnanibud. Mu pringid tissid olid sellised, et iga mees oleks tahtnud neid krabada sealsamas, nagu stressipalle. Ning seejärel paljastada sealsamas baarileti ääres mu nimud ning need punaseks lutsida, ükshaaval. Seejärel paljastada mu pringid kannikad (seeliku all olid vaid napid stringid, mis katsid perse vahe ja napilt vitu) .., lükata mind sinnasamma baarileti äärde lötsakile ja keppida … üks … kaks … kolm tõuget … pohh, purjus rahvas ei pannuks nagunii tähele.
Muideks, mind miniseelikus, seksikat kõnnakut tegemas ja oma iluga uhkeldamas saab näha ka siin: Märg mina ja need pikad jalad vannitoas peegli ees + 22 fotot

Aga siiski, ma ei olnud kättesaadav päris igale purjus tüübile, kes mind käppida tahtis. Jah, ka mitte mina, kes ma olen selline kepiloom, kes oskab rahuldada ja kellele meeldib olla rahuldatud. Ka mul on oskus öelda: EI. Ning ma ei läinud kellegi siivutu ettepaneku pärast meediasse halama a’la niu-niu, mulle tehti liiga, kas siin on keegi #metoo veel, kelle kanni on vahitud ja kellele siivutut ettepanekut tehtud? Pff, so what? Naised oskavad end väga hästi ohvriks tuua. Mina olen lihtsalt seksikas ja seksapiilne naine, kellele meeldib seks, aga kes oskab ka öelda eitavat vastust. Kui ma seda tahan. Nii et, see #metoo on minu silmis natuke ülepaisutatud. Keep kalm, babes, eks?

Olge enesekindlad, seksikad ja teadke oma väärtust;) Ja seksige, kui te seda tahate. Ja mehed, ärge kartke teha seksikaid ettepanekuid, maailmas pole ainult pirtspekid, vaid ka avatud ja sotsiaalsed naised, kes teavad oma väärtust. Ja ka naised, kes tahavadki seksi ning ootavad selliseid ettepanekuid, võtavad siivutuid kommentaare nagu komplimente. Eesti naised, kes naudivad alasti seksikat tähelepanu Onlyfans lehel. Ja on lihtsalt seksapiilsed.

Lisan alljärgnevalt mõned videod endast. Näete, kuidas ma end nikun ja näpin, õli voolamas mööda vittu … Naudin sooja voolavat dušši ja õli segu, voolamas piimjalt mööda prinki kanni. Vaadake ja taguge pihku, kui tahate, milleks ma siis siin olen? Nautige, kommige ja kirjutage privasse. Avaldage oma fantaasiaid, rääkige siivutuid ettepanekuid, sest minu content on ka teie oma. Ja ei mingit #metoo loosungit teie jaoks;)


Video, photo, direct message and comments content is for subscribers only

SUBSCRIBE