Petmine – kuidas ma oma elukaaslasele vahele jäin + VIDEO

Petmine öösärk lits

Olin täiesti shokis. Ütlesin sulle, et täna ei tohi sisse lasta. Põhim võin rasedaks jääda nii.

Seoses saabuva kevadega meenub mulle kaks aastat tagasi toimunud seks trepikojas. Petsin oma kutti. Lugu oli päris hull. Aga mis siis juhtus?

Vist oli mai kuu. Vähemalt seda ma mäletan selgelt, et see toimus tööpäeval mingi 9 ja 10 vahel hommikul, päike paistis ja keegi niitis sellel hetkel  õues muru. See niiduki põrin, mis ka antud loos toimunu ajal trepikojas taustal kajas on mul nii selgelt meeles.

Elasin oma tolleaegse kutiga Olümpia hotelli juures kohe haigla kõrval. Meil oli väike kahe toaline üürikas. Ei midagi fancyt, vene aegne ruuduline parkett, samas siuke hästi valgusküllane korter oli. Sel hommikul oli väga ilus ilm. Päike paistis kohe hommikul otse tuppa.

Magasin oma mehega nagu ikka meie voodis. Mäletan, kell oli 6:48 kui telefon vibreeris padja kõrval. Kirjutas üks tüüp.

Olin temaga paar korda kohtunud ja ka seksinud ühe korra. Põhim petsin oma meest temaga eks.  Ühesõnaga, see kutt saatis sõnumi, et ta kiimas ja kas saaks kohe kokku.

Ma vastasin, et ma alles magan ja mul mees kõrval. Ole normaalne. Midagi me seal chattisime maast-ilmast ja vahepeal tulin juba voodist välja ning läksin kööki. Põhim ma lihtsalt istusin seal köögis laua taga. Selline õrnroosa siidist öösärgike seljas. Hästi mini. Küürutasin seal taburetil ja kirjutasin tolle tüübiga. Köögi aken oli lahti, sest äiega soojad ilmad olid. Köögis oli selline täielik kevadõhk. Hommikuselt karge.

Ühesõnaga nii me seal messisime kuni kutt suutis mu ikka korralikult kiima ajada oma jutuga. Küsisin kas sa tahad tõesti nikkuda? Kutt vastas jah. Mina vastu, et ma pole pesuski käinud. Ta vastas, et tahabki emase higilõhna ja otse teki alt tulnud kuuma märga vittu. Sel hekel oli minuga kõik. Kõhus jälle see kiimakõdi ja tahtsin võõraga nussida. Pakkusin välja, et saame all kokku ja vaatame, kas keldris õnnestub.

 

Ja siis tuli sõnum…tule alla

30 min pärast tuli mulle sõnum, et ta on all ukse juures. Kell oli juba 9 läbi. Trepikojas rahvas liikus ja aknast kostis see kurikuulus muruniiduki põrin. Ise olin tagasi oma kuti kõrval kuuma teki all. Köögis läks jahedaks. Tema magas aga oli selge, et kaua enam mittet. Tra mida ma teen praegu, mõtlesin. Libistasin ennast vaikselt kuti kõrvalt ära voodile istukile. Istusin seal mingi minuti ja püüdsin aru saada, kas kutt magab või ei. Siis läksin kööki ja tegin seal niisama asja. Kuulatan, ikka magab vist. Vaikselt snepper lahti ja toasussides alla. Süda peksis jõhkralt sees. Erutus ja hirm olid korraga.

Tegin all trepikoja ukse lahti, rääkisime 2 sõna postkastide juures juttu. Minul siis see vaevu tutti kattev öösärk ja mingid sussid jalas.  Trussikud olid aga rinnakaid all polnud. Tiss erutusest kõva ja rinnanibud jumalast kikkis. Korralikult olid nibud läbi särgi näha.  Põhim kuulatasime, kas on liikumist. Mõni naaber vms. Tule minu järel, ütlesin tüübile ja läksime trepist alla keldrisse. Mingid titerattad ja muu kola hoitakse seal. Tüüp enam ei oodanud. Pidime ruttu tegema. Panime natuke aega ropult tatti ja samal ajal võtsin tüübi munni välja. Kuna ta oli dressides, siis see oli lihtne. Kükitasin ja hakkasin munni imema nii, et ila tilkus. See tatistamine oli tahtlik ja mulle meeldib nii, et kõik tilgub. Ta lihtsalt raius nagu loom mulle sügavale kurku. Nagu pool aastat poleks naist saanud. Hommikune kiimas loom sai hoora kätte.

Seejärel lükkas tüüp mu nii, et üks mu jalg oli trepiastme peal. Põhim kui trepikoja ukse keegi õuest avaks, siis oleme ka kohe näha. Aga see poos oli hea, sest ma käskisin tal oma perseauku lakkuda ja nii sai ta hästi ligi. Lasen seda alati teha kui aiman, et võib anaaliks minna ja käepärast pole libestit. Mitte ükski kutt pole mulle veel ei öelnud selle peale. Ilusti suruvad oma näo mulle kleidikese alla perse ja lakuvad. Tahtsin, et tüüp laseks kas põrandale või lõpetaks mulle perse. Kumbagi ei juhtunud. Aga selleni jõuame.

Kuna oht mõnele naabrile vahele jääda oli suur, siis võtsin tüübi munni uuesti suhu ja imesin uuesti kõvaks. Seejärel sülitasin ta kõva munni peale, keerasin oma pepu ette ja ta lükkas oma munni mulle vittu. Ma ei tea, see kestis võibolla paar minutit. Igaljuhul ma olin juba kindel, et kohe keegi tuleb. Anaalini me ei jõudnud. Tähendab, mina oleks isegi veel nikkunud aga kutil läks kuidagi liiga ruttu lahti. Võttis mul puusadest kinni ja lasi mingi megalaadungi mulle vittu.

Siin veel üks varasem video, kuidas mind võõras mees katsub:

Uus eesti pornostaar Onlyfansis? Miks ma seda teen?

Aga tagasi teema juurde…

Olin täiesti shokis. Ütlesin sulle, et täna ei tohi sisse lasta. Põhim võin rasedaks jääda nii.


Video, photo, direct message and comments content is for subscribers only

SUBSCRIBE