Seks tühermaal ehk käisin võhivõõra kutiga “päevitamas” 19 pilti ja 3 videot

hoor tallinn

mõlemad leemendasime higist ja selles õlist, mida oli kõik kohad täis. Hingeldades sosistasin, et lõpeta perse. Mul oli tunne, et kuskil siin pika rohu taga jalutab keegi. Samas ma ei suutnud pooleli jätta, sest kohe olime ka lõpetamas.

Nii musid. Olen vahepeal küll natuke eemal olnud. Samas ega midagi niiväga tähelepanuväärset ei ole juhtunud ka, millest kirjutada –

– kuni eelmise nädalavahetuseni🤦‍♀️

Nimelt olen siin samas oma chatis erinevate kuttidega kirjutanud. Kuigi ettepanekuid saan tihti, siis üldjuhul ma kohe kohtama ei torma. Kohtun kahel juhul. Siis kui on aja jooksul tekkinud juba mingi sõpruse taoline suhe, sümpaatia. Või variant 2, olen ise täiega kiimas ja suht võtaks kelle iganes, kes mind täiega läbi nikuks.

Sellel nädalavahetusel sattus olema siis see teine variant🤷‍♀️

Niisiis, hommikune aeg, logisin siia sisse ja vaatasin, et mis toimub ka. Endal juba kõhus õõnes tunne ja korralikult kõditas. Niikui sõnumid avasin lõi kohe ette ka, et läheks päevitama. Ausalt öeldes ma isegi ei mõelnud. Lihtsalt vastasin, et tule võta mind peale.

1h pärast oli auto ukse ees ja suur oli härra üllatus kui teatasin kohe, et mul on vaat selline asi kleidi all, tean siin lähedal ühte tühermaad. Rääkida ei viitsi, päevitada ei taha, sest siis pean sinuga rääkima. Pildistad mind, ma imen sul lahti ja võibolla nikume. Kui see sobib siis…

Oma enda peas olin tegelikult juba ära otsustanud, et kui vähegi adekvaatne kutt on siis annan kätte. Tahtsin ausalt ka ainult munni ja ei mingit suhtlust.

Autos kutt proovis juttu teha. Ma vastasin aga olin tegelikult oma enda mõtetega end nii kiima ajanud, et suht katus sõitis. Mõtted olid mujal. Tahtsin, et see juba läbi saaks🤦‍♀️

Sõitsime siis sinna Iru suunas olevasse kohta, kus olen ka varem käinud. Võtsin oma kollase kleidi ära, asetasime rätikud maha ja palusin kutil endast paar pilti teha, minu telefoniga. Kutt oli vaimustuses mu sellest trikoolaadsest musidega asjast ja ma ise olin ka tegelikult. Laskusin, kuti ette, saunalinale põlvili ja palusin endale õli rindade peale määrida. Ta tegi seda. Ütlesin, et ära koonerda vala. Ta valas. Erutus kasvas. Ära karda, vala rohkem, riietele, ma tahan et kõik tilgub. Ta kuulas sõna ilusti, ise neelatas pidevalt ja riist mu nina all oli juba kõva. Tõmbasin ta püksid alla ja hakkasin imema. Praktiliselt kohe härra ka lõpetas. Kuna see toimus nii ootamatult, siis pool läks suhu ja pool tissidele.

Tõusin püsti, ja keerasin talle oma tilkuva pepu nina ette. Tema siis põlvili seekord. Paar minutit lakkus ta mu vittu ja peput läbi riiete. Surusin ta näo täiega oma kannide vahele. See on parim💋💋 ja kutile näis ka meeldivat.

No näita mulle meest, kes ei tahaks oma nägu ja keelt naise kanni vahele suruda läbi sellise õhukese pesu. Märg ja poolläbipaistev pesu ka veel.

Okey olin pisut pettunud, et kas ongi kõik? Ma polnud veel alustanud nagu🤦‍♀️ Igaljuhul tal püsis peale lõpetamist kõva. Panime tatti natuke ja seejärel lükkasin poisi selili saunalinale. Päike kõrvetas mõnusalt. Ronisin talle peale nii, et sain oma vitu talle näkku suruda ja ise tal suhu võtta. Pesu oli mul veel seljas ja põhim imes ta mu vittu läbi selle õhukese riide. Anyways, see riist oli kivikõva!!!

Võtsin koerapoosi ja nii lasin härral ennast vittu nikkuda. Taaskord lasin seda ilma kummita teha🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tubli BEBE🤦‍♀️ Kutt oli natuke arg ja õrn mu vastu aga kuna julgustasin teda pidevalt karmim olema, siis lõpuks muutus ka tema suht loomaks. “Perse tahad nikkuda mind?” Küsisin otse. Ta vastas, et pole kunagi proovinud. Ütlesin, et proovi siis. See olukord oli nats naljakas. Ta oli noorevõitu minu hinnagul. Aga kogus julgust ilusti ja lõpus oli klapp päris hea. Pärast paari minutit anaali tundsin, et ta hakkab lõpetama. Fakk me mõlemad leemendasime higist ja selles õlist, mida oli kõik kohad täis. Hingeldades sosistasin, et lõpeta perse. Mul oli tunne, et kuskil siin pika rohu taga jalutab keegi. Samas ma ei suutnud pooleli jätta, sest kohe olime ka lõpetamas. Kutt raius nagu loom ja lõpuks lasigi teise paugu mulle anaali.

Suht kohe vajusime kõrvuti sinna samma saunalina peale selili ja vahtisime hingeldades taevasse.

Päris karm oli kokkuvõtes. Ausaltöeldes oleksin tahtnud, et ta nüüd sealt jalga laseks ja mind sinna üksi maha jätaks. Paraku pidin paluma ennast ikkagi koju viia. Seda ta ka tegi.

Ma ei tea, kas kohtume veel sinuga aga eks aeg näitab. Hull värk oli aga oleks tahtnud karmimat kohtlemist. Mulle ei meeldi õrnutsemine.

Panen siia hunniku pilte ka siis sellst toredast trikoost, mis õli ja minu ilaga üle sai uputatud. Kas kellegil on mõtteid, mida selle riidehibuga veel teha võiks?

Aga pildid ja mõned videod siis:


Video, photo, direct message and comments content is for subscribers only

SUBSCRIBE